рішення 18 сесії 7 скликання

                                                                     

україна

                          СИВАКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА

                              ЛИПОВЕЦЬКОГО  РАЙОНУ

                                      ВІННИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

           22514 с. Сиваківці  вул. Центральна, 34 телефон (04358) 3-23-42; Email:sivakovrada@ukr.net

                                  Р І Ш Е Н Н Я  №  268

22 вересня 2017 року                            позачергова 18 сесія 7 скликання

 

      Про надання додаткової відпустки сільському голові Рябіщук З.В.

       Відповідно до статті 6 Закону України «Про відпустки», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.     Надати Рябіщук Зінаїді Василівні, сільському голові Сиваковецької сільської ради, додаткову відпустку тривалістю 10 календарних дні з 02 жовтня 2017 року по 11 жовтня 2017 року, за робочий рік з 06 червня 2014 року по 05 червня 2015 року .

2.     Виплатити Рябіщук З.В. – сільському голові матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, у межах фонду оплати праці.

3.   На період відпустки сільського голови Рябіщук З.В. обов’язки покласти на заступника виконавчого комітету Сулиму Петра Юхимовича.

4.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань  бюджету, соціального захисту населення, освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю, фізкультури і спорту (Соляр О.М.)

 

Сільський голова                                                         Зінаїда РЯБІЩУК